KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 4674022
nr 467 4022
Gravyrer
4 st, 1600-tal
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 14 maj 2007
kl 16:14:48
700 kr
800 kr
900 kr
1.100 kr
1.000 kr